بنر جشن تولد

سفارش اینترنتی بنر جشن تولد با تنوع طرح بالا

چرا جشن تولد ؟

ایرانیان نخستین مردمان جهان بودند که زادروز را جشن می‌گرفتند. هرودوت مورخ یونانی هم‌دوره با هخامنشیان در کتاب تواریخ خود می‌نویسد: «در میان همهٔ روزهای سال، روزی که بیش از همه توسط ایرانیان جشن گرفته می‌شود، زادروز آنان است.

بسیاری از روانشناسان بر اثرات مثبت جشن تولد بر رفتار و آینده کودکان اعتقاد دارند. همچنین ایشان بر این باور هستند که جشن تولد برای کودکان زیر چهار سال معنای زیادی ندارد و پس از حدود ۴ سالگی اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند.

کیک تولد از اجزای مراسم تولد محسوب می‌شود. گاهی در تزئین کیک خطاب به کسی که تولد اوست تولدش را تبریک می‌گویند یا با استفاده از همان مواد کیک، پیام تبریک را روی آن می‌نویسند. روی کیک شمعی عددی یا تعدادی شمع معادل سن گذراندهٔ شخص در روز تولد می‌گذارند. به‌طور مثال، روی کیک کودکی پس از اتمام یک سالگی‌اش، شمع عدد یک یا یک شمع به صورت نمادین می‌گذارند که فوت کردن شمع، نشان از اتمام یک سالگی کودک است. معمول است شخص در هنگام فوت کردن شمع‌های جشن تولدش نیز آرزویی کند. یکی از دلایل برگزاری جشن تولد، نشان دادن ورود فرد به مرحله جدیدی از زندگی است. فوت کرد شمع سال‌های گذشته و آرزو کردن برای آینده قبل از فوت کردن در همین راستا است. همچنین در بسیاری از موارد در جشن تولد خاطرات و موفقیت‌های سال گذشته یادآوری می‌شود. جشن تولدهای یک سالگی، جشن تکلیف و ۱۸ سالگی از جمله جشن تولدهایی هستند که بر ورود به مرحله جدید زندگی تأکید ویژه‌ای دارند.

چاپ بنر جشن تولد در طرح های متنوع اماده

در همین راستا برای زیبا سازی دکوراسیون محلی که در آنجا جشن تولد گرفته می شود راه های متنوعی وجود دارد … اما یکی از راههای کم هزینه و بصرفه با اثر زیباسازی بیشتر نصب بنر جشن تولد با طرح مورد نظر و در ابعاد اختصاصی محیطی می باشد . شما عزیزان می توانید بر حسب نیاز خود از میان طرح های متنوع مرتبط با جشن تولد طرح مورد نظر را انتخاب نموده و فایل عکس دلبندتان را برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت سفارش بنر شما را با کیفیت بالا چاپ نموده و برای شما ارسال کنیم تا با نصب آن در محل مورد نظر جلوه ای خاص به مراسم جشن تولد عزیزان خود بدهید .

برگشت به بالا
0